прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Росію виключили з Ради ІСАО

Росію виключили з Ради ІСАО

  • 03.10.2022 10:49
ІСАО

Під час Асамблеї Міжнародної організації цивільної авіації ІСАО у Монреалі росія не була переобрана у перших двох раундах виборів до Ради ІСАО — основного керівного органу цієї організації. Останній етап голосування відбудеться у вівторок, 4 жовтня.

Таке колективне рішення 170 країн – членів Організації є відповіддю на повномасштабне вторгнення в Україну, зазначають в Міністерстві інфраструктури України.

«Одразу після повномасштабного вторгнення Міністерство інфраструктури спільно з Державною авіаційною службою розпочали роботу над повною інфраструктурною ізоляцією рф, в тому числі надіслали до міжнародних транспортних організацій, зокрема ICAO, листи із закликом виключити росію зі свого складу. Після сотень тисяч зруйнованих життів, знищених міст і селищ в Україні росія має стати небажаним партнером для всього цивілізованого світу. Можу лише вітати таке рішення організації та сподіваюсь, що у вівторок, 4 жовтня, росія остаточно вийде з Ради Міжнародної організації цивільної авіації», — заявив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Керуюча рада ICAO складається з 36 країн. Вона є постійно діючим органом, а її держави-члени обираються на трирічний термін.

Міжнародна організація цивільної авіації є спеціалізованою установою Організації Об’єднаних Націй та займається організацією і координацією міжнародного співробітництва держав у всіх аспектах діяльності цивільної авіації. Учасниками Міжнародної організації цивільної авіації є близько 190 держав.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA