600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Рада збільшує розмір розбіжностей між відомостями, зазначеними у фінансовому звіті політичних партій, та достовірними

Рада збільшує розмір розбіжностей між відомостями, зазначеними у фінансовому звіті політичних партій, та достовірними

  • 18.06.2021 09:01

Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт № 5253-1 щодо вдосконалення правового регулювання фінансування діяльності політичних партій.

Законопроєкт підвищує до 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб розмір розбіжностей між відомостями, зазначеними у звіті політичної партії про майно, доходи, видатки і зобов’язання фінансового характеру, та достовірними відомостями для зупинення або припинення державного фінансування статутної діяльності політичної партії. Це більш ніж удвічі перевищує розмір, встановлений чинним законодавством.

Політичним партіям нададуть термін для усунення обставин, які слугують підставами для зупинення або припинення державного фінансування статутної діяльності.

Кошти політичної партії дозволять розміщувати на депозитних рахунках із метою отримання пасивного доходу у вигляді процентів – такий пасивний дохід не вважатиметься внеском на користь політичної партії.

Також передбачається можливість перерахування не отриманих раніше коштів державного фінансування статутної діяльності політичної партії в разі набрання законної сили рішенням суду про скасування рішення НАЗК про зупинення державного фінансування статутної діяльності політичної партії.

На період карантину не вважатиметься внеском на підтримку політичної партії надання народним депутатом України, депутатом місцевої ради, сільським, селищним, міським головою, членом відповідної політичної партії безоплатно чи на пільгових умовах (за ціною, нижчою за ринкову вартість ідентичних або подібних робіт, товарів і послуг на відповідному ринку) товарів, робіт і послуг,  необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19).

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA