прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Нюанси обрання особливих умов оподаткування резидентами "Дія.Сіті" — роз’яснення ДПС

Нюанси обрання особливих умов оподаткування резидентами “Дія.Сіті” — роз’яснення ДПС

  • 08.07.2022 10:14
Фото: https://kyivobl.tax.gov.ua/

Державна податкова служби України звертає увагу платників податків на необхідність дотримання граничних термінів для подання заяви про перехід юридичної особи на оподаткування як резидента “Дія.Сіті” — платника податку на особливих умовах або про відмову від такого оподаткування (заява).

Заява подається до контролювального органу за податковою адресою такого платника засобами електронного зв’язку в електронній формі (зокрема до уповноваженого органу під час звернення про набуття статусу резидента “Дія.Сіті” в порядку, встановленому Законом України «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні») з дотриманням вимог розділу ІІ Податкового кодексу України (Кодекс) та Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги»:

  • не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу,
  • у разі відмови від оподаткування як резидента “Дія.Сіті” — платника податку на особливих умовах — не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного року.

Розгляд заяви здійснюється контролювальним органом після її надходження засобами електронного зв’язку в електронній формі.

Рішення про погодження (відмову в погодженні) заяви надсилається юридичній особі в порядку, визначеному статтею 42 розділу ІІ Кодексу.

Підставами для відмови в погодженні заяви контролювальним органом є такі:

  • відсутність платника податків у реєстрі “Дія.Сіті”;
  • заяву подано з порушенням термінів;
  • здійснення переходу платника податку на прибуток підприємств на загальних підставах на оподаткування як резидента “Дія.Сіті” – платника податку на особливих умовах понад один раз протягом календарного року.

ДПС також нагадує, що відповідно до пункту 141.10 статті 141 розділу ІІІ Кодексу Міністерством фінансів України видано наказ від 17.03.2022 № 99 «Про затвердження форми Заяви про перехід юридичної особи на оподаткування як резидента “Дія.Сіті” – платника податку на особливих умовах або відмову від такого оподаткування та Порядку подання та розгляду такої Заяви».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA