600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Керуючими партнерами київського офісу Baker McKenzie обрані Сергій Чорний та Вячеслав Якимчук

Керуючими партнерами київського офісу Baker McKenzie обрані Сергій Чорний та Вячеслав Якимчук

  • 14.03.2023 11:24
https://www.bakermckenzie.com/en

Baker McKenzie повідомляє про обрання Сергія Чорного та Вячеслава Якимчука керуючими партнерами київського офісу.

Вячеслав Якимчук обіймає цю нову керівну посаду після Сергія Піонтковського, який був керуючим партнером з 2010 року. Сергій Піонтковський залишається керівником практики в галузі нерухомості київського офісу.

Сергій Чорний є керуючим партнером київського офісу Baker McKenzie з 2010 року та очолює практику банківського права, фінансового права та ринків капіталу. Він спеціалізується переважно на міжнародному кредитуванні, структурованому фінансуванні, сек’юритизації, ринках боргового капіталу та реструктуризації заборгованості. Займає високі позиції в різних галузях права в рейтингах провідних міжнародних та українських юридичних довідників, зокрема в Chambers Global, Chambers Europe, The Legal 500 EMEA та IFLR1000. Сергій Чорний приєднався до команди фірми у 1993 році, а у 1998 році став партнером.

Вячеслав Якимчук очолює практику корпоративного права і трансакцій зі злиття та поглинання (M&A) і практику прямих інвестицій київського офісу фірми з 2008 року. Він є досвідченим фахівцем із M&A-трансакцій в Європі і має значний досвід роботи у сфері прямого інвестування та на ринку акцій. Його основними клієнтами є промислові компанії та компанії із сектору технологій, медіа та телекомунікацій. Визнаний провідним фахівцем у галузях корпоративного права, M&A-трансакцій та ринків капіталу згідно з рейтингами видань Chambers, IFLR1000 та Legal500. Вячеслав Якимчук є частиною команди Baker McKenzie вже 18 років, а партнером став у 2008 році.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA