Юридична компанія Novem почала свою роботу на українському ринку — PRAVO.UA Юридична компанія Novem почала свою роботу на українському ринку — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Юридична компанія Novem почала свою роботу на українському ринку

Юридична компанія Novem почала свою роботу на українському ринку

  • 05.10.2021 12:14
Рубрика Прес-релізи
Вемір Давітян

Команда високопрофесійних юристів оголосила про запуск компанії під назвою Novem.
Новий бренд на ринку юридичних послуг розвиватиме команда професіоналів, об’єднаних талантом і вірою в закон, під керівництвом досвідченого юриста Веміра Давітяна.

Спеціалізаціями Novem є антимонопольне право, банківське і фінансове право, комплаєнс та боротьба з корупцією, корпоративне право, M&A, реструктуризація та банкрутство, судова практика, проєктне фінансування та державно-приватне партнерство, технології та електронні комунікації, енергетика, природні ресурси й будівництво.

«Ми не лише комплексно підходимо до вирішення кожної задачі, але й не боїмося використовувати креативні рішення та втілювати нестандартні ідеї. Ми поєднуємо багаторічний досвід і нове бачення кожної справи. Завжди прагнемо до справедливості, але прораховуємо наперед кроки наших опонентів, намагаємось діяти на випередження і комплексно вирішувати поставлену задачу», – говорить засновник Вемір Давітян.

Засновник зазначає, що основними принципами Novem є персональних підхід до клієнта, повага до закону та свіжі нестандартні ідеї.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA