600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Голова АПВУ Віталій Чепурний: «Майбутнє – за приватними виконавцями!»

Голова АПВУ Віталій Чепурний: «Майбутнє – за приватними виконавцями!»

  • 10.12.2022 00:06
Рубрика Новини

8 грудня Рада приватних виконавців України провела розширене засідання з нагоди 5-річчя Асоціації приватних виконавців України. Захід онлайн зібрав усіх причетних до професії в Києві. І почався він з хвилини мовчання – учасники таким чином вшанували пам’ять загиблого на фронті приватного виконавця Олександра Коновалова і всіх захисників України.

Голова АПВУ Віталій Чепурний у своєму вітальному слові представив ключові досягнення асоціації за п’ять років і плани щодо подальшого розвитку. Серед здобутків він насамперед відзначив те, що серед військових та волонтерів є представники цієї професії. Професійним досягненням Віталій Чепурний назвав також більшу ефективність приватних виконавців порівняно з державними виконавцями та більшу довіру з боку кредиторів саме до приватних виконавців. Що стосується здобутків АПВУ, то організація розгалужує мережу в регіонах, розбудовує самоврядування. «Майбутнє – за приватними виконавцями!» – запевнив присутніх голова асоціації.

З вітальним словом також виступив Роман Роман, приватний виконавець, який зараз служить у лавах ЗСУ.

Народна депутатка України Галина Демченко, яка взяла участь офлайн, звернула увагу на те, що інститут приватних виконавців активно і ефективно працює в Європі, а народний депутат Сергій Демченко назвав конкуренцію між державними та приватними виконавцями «позитивним змаганням». Своєю чергою, інший народний обранець, Максим Дирдін, запевнив у підтримці ініціатив приватних виконавців, але щодо прийняття законопроєкту № 5660 у другому читанні зазначив, що за браком часу так швидко такі закони не приймаються, адже зараз війна актуалізує багато інших важливих питань.

Керівниця проєкту ЄС «Право-Justice» Оксана Цимбрівська назвала колег з АПВУ «союзниками і партнерами» та запевнила у підтримці з боку проєкту.

Олександр Бондарчук, голова Національної асоціації арбітражних керуючих, також висловив сподівання у взаємній підтримці.

Продовжилося розширене засідання відеозверненнями колег, що представляють інститут судових виконавців в інших країнах: Литві, Польщі, Франції, Грузії.

У роботу розширеного засідання АПВУ вносили свої корективи перебої з електро- та теплопостачанням у столиці, але звиклі до більших випробувань учасники засідання після перерви виступи продовжили.

Пам’ятаючи про тих, хто зараз боронить нашу країну на передовій, благодійний фонд АПВУ  оголосив збір коштів на придбання пікапу для мінометного взводу, в якому служить приватний виконавець Олександр Кузь.

Завершилося розширене засідання врученням відзнак, нагород і подяк від АПВУ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA