прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » EUCON посилює команду в Польщі та Україні

EUCON посилює команду в Польщі та Україні

  • 14.09.2022 12:49
EUCON

Юридична група EUCON оголосила про зміни й поповнення в команді.

Так, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, адвокат Антон Поляничко став радником компанії та підсилив практику податкової практики, ставши її співкерівником, а старша юристка варшавського офісу Інга Лівандовська була підвищена до статусу радниці.

Антон Поляничко має більш ніж 20-річний досвід у сфері правознавства як у приватній практиці, так і на державних посадах. Зокрема, пан Поляничко був очільником приватних адвокатських об’єднань, обіймав посади радника заступника голови Вищого адміністративного суду України, заступника начальника відділу забезпечення роботи четвертої судової палати ВАСУ, заступника начальника відділу забезпечення роботи голови та заступників голови ВАСУ. Антон Поляничко є визнаним експертом у галузі податкового права, кандидатом юридичних наук, адвокатом, автором численних статей, спікером міжнародних форумів, активно займається громадською та науковою діяльністю.

Інга Лівандовська розпочала свій юридичний кар’єрний шлях з посади помічниці юриста в EUCON, протягом останніх двох років обіймала посаду старшої юристки у варшавському офісі компанії. Пані Інга має значний досвід із супроводження українських компаній під час виходу на польський ринок, консультує щодо питань корпоративного структурування бізнесу в межах двох юрисдикцій, з податкових питань, а також трудового та міграційного права. Інга Лівандовська отримала ступінь бакалавра правознавства у Національному університеті «Одеська юридична академія» (спеціалізація “цивільна та господарська юстиції”), ступінь магістра у Варшавському університеті за керунком “фінансове право та казначейство”. У 2022 році юристка стала однією з небагатьох, кому вдалось із першої спроби скласти іспит на податкового радника, який приймається комісією, призначеною Міністерством фінансів Польщі.

Поділитися
Теги EUCON

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA