прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Етична рада оприлюднить записи співбесід із членами ВРП після скасування воєнного стану

Етична рада оприлюднить записи співбесід із членами ВРП після скасування воєнного стану

  • 19.05.2022 16:17

Повний запис усіх співбесід із членами Вищої ради правосуддя (ВРП) буде оприлюднено одразу після завершення дії режиму воєнного стану в Україні.

Про це інформує Етична рада.

Нагадаємо, що 4 та 6 травня Етична рада провела співбесіди з членами ВРП. За клопотаннями усіх членів ВРП трансляція засідання зупинялася.

7 травня 2022 року Етична рада оголосила результати співбесід.

Три з чотирьох членів ВРП підтвердили можливість обіймати свої посади

«Рішення про проведення співбесіди без онлайн-трансляції мотивовано дією режиму воєнного стану в Україні, а також необхідністю забезпечення безпеки осіб, які беруть участь в оцінюванні, інших осіб, інформація щодо яких може бути поширена під час співбесіди і необхідністю забезпечення захисту інформації та безпеки інтересів держави. Ці застереження є особливо суттєвими, адже вони стосуються чинних членів ВРП», — уточнюють в Етичній раді.

Також Етична рада врахувала положення постанови КМУ № 263 від 12 березня 2022 року, надано вказівки щодо способів захисту інформації, що обробляється в інформаційному електронному просторі, і провела співбесіди без онлайн-трансляції та водночас зберегла запис цих інтерв’ю.

«Рада дотримується принципів відкритості та прозорості у своїй роботі. Однак під час воєнного стану вважає за свій обов’язок не ставити під загрозу життя і здоров’я людей, а також інтереси держави та не розголошувати інформацію, що може бути використана російським агресором для заподіяння шкоди таким правам та інтересам», — наголосили в Етичній раді.

Також читайте: Оприлюднено оголошення про з’їзд суддів України

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA