прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Держспецзв’язку стала уповноваженим органом із питань захисту критичної інфраструктури

Держспецзв’язку стала уповноваженим органом із питань захисту критичної інфраструктури

  • 21.10.2022 11:20

Верховна Рада ухвалила в цілому проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо формування та реалізації державної політики у сфері захисту критичної інфраструктури». Він визначає, що функції уповноваженого органу з питань захисту критичної інфраструктури України виконуватиме Держспецзв’язку.

Попередній варіант законодавства передбачав створення окремого органу, який відповідатиме за ці завдання. Реалізація ухвалених змін дасть можливість без створення нового органу забезпечити формування та реалізацію державної політики у сфері критичної інфраструктури і зекономити державні кошти.

Від 2020 року на Держспецзв’язку була покладена функція формування переліку та реєстру об’єктів критичної інформаційної інфраструктури. Створення реєстру об’єктів критичної інформаційної інфраструктури — необхідна умова для аналізу рівня захисту таких об’єктів та проведення роботи з його посилення там, де він може бути недостатнім. Після ухвалених законодавчих змін Служба забезпечить створення повного ланцюжка захисту: формування реєстру об’єктів критичної інформаційної інфраструктури, наповнення реєстру об’єктів критичної інформаційної інфраструктури та подальшу щоденну роботу з посилення стійкості таких об’єктів і держави загалом.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA