прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Державний аграрний реєстр спростить подання заявок на всі види допомоги

Державний аграрний реєстр спростить подання заявок на всі види допомоги

  • 17.08.2022 15:49

Агровиробники, які  зареєстровані в Державному аграрному реєстрі (ДАР), зможуть подавати заявки на отримання усіх видів підтримки: за кошти як державного бюджету, так і міжнародних грантів або технічної допомоги. Про це повідомляє сайт парламенту. 12 серпня 2022 року Мінагрополітики спільно з проєктом підтримки ЄС запустили цю онлайн-платформу для підтримки агровиробників.

ДАР – це автоматизована електронна система, створена з метою ефективного та прозорого залучення та розподілу усіх видів підтримки для українських аграріїв як за кошти державного бюджету, так і у вигляді пільгових кредитів, міжнародних грантів або технічної допомоги.

Реєстрація та подання заявок на участь у програмах підтримки в ДАР є безкоштовними.

Одразу після заповнення реєстраційної форми та надання згоди на обробку персональних даних в  реєстрі створюється персональний електронний кабінет агровиробника, до якого автоматично підвантажуються дані з інших державних реєстрів про його господарську діяльність, земельний банк, поголів’я тварин тощо.

ДАР вже з’єднаний з Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, Державним земельним кадастром, Державним реєстром речових прав, а також із Єдиним державним реєстром тварин. Під час кожного входу в кабінет інформація з реєстрів оновлюється.

В електронному кабінеті агровиробника  у ДАР також міститься актуальна інформація про доступні  програми підтримки. Заявки на участь у них подаються онлайн через кабінет.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA