Будинок-садибу Терещенків на Житомирщині повернуто в державну власність — PRAVO.UA Будинок-садибу Терещенків на Житомирщині повернуто в державну власність — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Будинок-садибу Терещенків на Житомирщині повернуто в державну власність

Будинок-садибу Терещенків на Житомирщині повернуто в державну власність

  • 01.09.2023 12:03

Господарський суд Житомирської області задовольнив позов Бердичівської окружної прокуратури Житомирської області та повернув у державну власність пам’ятку місцевого значення – будинок-садибу Терещенка в смт. Червоному Житомирської області. Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України.

Міністерство долучилося до розгляду справи в 2023 та стало на захист пам’ятки. «Завдяки спільним зусиллям фахівців МКІП та органів прокуратури маємо ще одну успішну колаборацію щодо захисту та повернення майна в державну власність», – йдеться в повідомленні.

Прокуратура просила визнати недійсною угоду між ВАТ «Червоненський цукровик» та Житомирським єпархіальним управлінням УПЦ від 2000 року про безкоштовну передачу маєтку Терещенка, скасувати свідоцтво про право приватної власності на будівлі Свято-Різдва Христового Червоненського монастиря, а також витребувати з володіння монастиря на користь держави нежитлову будівлю монастиря площею 2802,7 кв. м та дві господарські будівлі площею 1264,7 і 394,5 кв. м.

Відповідач повідомив, що оскаржуватиме це судове рішення.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA