600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » БЕБ розпочало безпосередню співпрацю з Європолом

БЕБ розпочало безпосередню співпрацю з Європолом

  • 20.01.2023 10:20

Бюро економічної безпеки України отримало статус компетентного органу зі співпраці з Європолом. Про це інформує Урядовий портал.

Це прискорить розслідування у сфері незаконного виведення коштів за кордон та інших кримінальних правопорушень, вчинених у сфері економіки.

Йдеться про обмін інформацією, спеціальними знаннями, загальними зведеннями, результатами стратегічного аналізу, інформацією щодо процедур кримінальних розслідувань, методів запобігання злочинності, участь у навчальних заходах, а також надання консультацій та підтримки в окремих кримінальних розслідуваннях.

У відомстві нагадують, що ще на початку 2022 року БЕБ звернулося до Європейського поліцейського офісу з клопотанням набуття статусу компетентного органу. Це передбачає внесення змін до Угоди між Україною та Європейським поліцейським офісом про оперативне та стратегічне співробітництво.

21 грудня 2022 року Європол вніс відповідні зміни до Угоди. Відповідно до неї, Бюро економічної безпеки України визначено як один із компетентних органів в Україні, який згідно з національним законодавством відповідає за запобігання та боротьбу з кримінальними правопорушеннями.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA