прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВРП просить науковців якнайшвидше заповнити вакансію за їх квотою

ВРП просить науковців якнайшвидше заповнити вакансію за їх квотою

  • 28.09.2022 17:17

Вища рада правосуддя звернулася до міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета із проханням сприяти якнайшвидшому вирішенню питання щодо визначення часу і місця для продовження проведення з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ з метою обрання члена ВРП за його квотою.

Про це повідомляють у відомстві.

Нагадаємо, 19 серпня 2022 року з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ обрав членом Вищої ради правосуддя Дмитра Лук’янова, який обіймав посаду завідувача кафедри міжнародного приватного права та порівняльного правознавства Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Також з’їзд науковців не зміг подолати негативний висновок Етичної ради щодо Віктора Грищука, якого остання визнала таким, що не відповідає критерію професійної етики та доброчесності.

Тож з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ має делегувати ще одного представника у Вищу раду правосуддя.

«Як відомо, станом на цей момент Вища рада правосуддя є неповноважною, тому виконання нею в межах компетенції повноважень, визначених Законом України «Про Вищу раду правосуддя», у тому числі щодо визначення часу і місця проведення з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, є неможливим.

У зв’язку з цим Вища рада правосуддя просить міністра освіти і науки України вжити необхідних заходів для визначення часу і місця продовження проведення з’їзду», — зазначають у ВРП.

Також читайте: Кабмін внесе на розгляд Верховної Ради законопроєкт, спрямований на подолання проблеми надмірної тривалості судових розглядів

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA