прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » З’їзд науковців обрав члена Вищої ради правосуддя

З’їзд науковців обрав члена Вищої ради правосуддя

  • 19.08.2022 19:32
Фото: https://nlu.edu.ua/

Сьогодні в Полтаві відбувся з’їзд представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, на якому було обрано члена Вищої ради правосуддя.

Найбільшу підтримку делегатів з’їзду отримала кандидатура Дмитра Лук’янова.

Як повідомляє Фундація DEJURE, за нього проголосували 37 делегатів (з 62). За Миколу Хавронюка було віддано 13 голосів, за Олексія Гороха — 7, за Сергія Меленка — 2. 1 бюлетень визнано недійсним, 2 делегатів не проголосувало.

Дмитро Лук’янов — завідувач кафедри міжнародного приватного права та порівняльного правознавства Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Нагадаємо, що згідно із Законом України «Про Вищу раду правосуддя» з’їзд науковців обирає двох членів до цього органу суддівського врядування. 7 травня ц.р. Етична рада визнала таким, що не відповідає критерію професійної етики та доброчесності, та відсторонила від посади члена ВРП Віктора Грищука, який був обраний за квотою науковців. Тримісячний строк для подолання висновку Етичної ради сплив 6 серпня. Сьогодні це питання також було розглянуто на з’їзді.

«З’їзд науковців не зібрав голосів, щоби повернути Віктора Грищука на посаду. Отже, буде оголошено конкурс на його посаду», — написали в DEJURE.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA