прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Володимир Зеленський підтримав ініціативу Генсека ООН щодо організації Саміту майбутнього та запропонував провести його в Україні

Володимир Зеленський підтримав ініціативу Генсека ООН щодо організації Саміту майбутнього та запропонував провести його в Україні

  • 25.08.2022 11:57
Фото: Офіс Президента України

Притягнути росію до відповідальності за злочин агресії проти нашої держави закликав Президент України Володимир Зеленський 24 серпня ц.р. на засіданні Ради безпеки ООН, присвяченому підтриманню миру та безпеки в Україні.

Цього дня внаслідок російського ракетного удару по залізничній станції Чаплине в Дніпропетровській області загорілося 4 пасажирські вагони, загинуло щонайменше 15 осіб і близько 50 зазнали поранень.

«Так ми живемо щодня. Так росія підготувалася до цього засідання Радбезу ООН», – зазначив Володимир Зеленський.

Ядерний тероризм

Також Президент зауважив, що сьогодні існує небезпека радіаційної катастрофи, оскільки російські військові зробили територію ЗАЕС – найбільшої атомної станції у Європі – зоною бойових дій.

Тому Володимир Зеленський наполягає на тому, щоб місія МАГАТЕ якнайшвидше взяла під постійний контроль ситуацію на Запорізькій АЕС, а росія без будь-яких умов залишила станцію та припинила ядерний шантаж.

Під час свого виступу Президент торкнувся питання штучного голоду в деяких країнах, який провокує росія, та енергетичної кризи, викликаною підвищенням цін на енергоресурси.

Конвенційні порушення

Особлива увага Президента була прикута до недотримання росією базових конвенції щодо військовополонених, через що російські окупанти вбили тисячі українців, зруйнували десятки наших міст.

«Свідоме вбивство російськими окупантами наших військовополонених в Оленівці стало однією з найстрашніших сторінок в історії Європи. І негайно потрібна місія ООН зі встановлення фактів в Оленівці, мандат якої має бути поширений на всіх українських полонених, яких утримують зараз російські сили», – закликав глава держави.

Росія має бути притягнута до відповідальності за злочин агресії проти України. Відповідна резолюція буде винесена на розгляд 77-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.

Саміт майбутнього

Володимир Зеленський підтримав амбітний намір Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша організувати наступного року Саміт майбутнього, адже на території нашої держави зараз вирішується майбутнє світу, і наполіг на його проведенні в Києві.

«Щоб будувати майбутнє, потрібно залишити на смітнику історії те, що завжди заважало людству жити в мирі, а саме агресію й колонізаторські амбіції, тобто те, з чим росія прийшла в Україну. І я вірю, що ми справді зможемо побудувати майбутнє», – зазначив глава держави й додав, що питання безпеки всього вільного світу вирішується і на Запорізькій АЕС, і в українських морських портах, і на Донбасі, і в Криму.

«Наша незалежність – це ваша безпека», – резюмував Президент.

Також читайте: Україна висунула нові вимоги проти рф у ЄСПЛ

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA