Велика Британія долучається до збору доказів воєнних злочинів в Україні — PRAVO.UA Велика Британія долучається до збору доказів воєнних злочинів в Україні — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Велика Британія долучається до збору доказів воєнних злочинів в Україні

Велика Британія долучається до збору доказів воєнних злочинів в Україні

  • 02.05.2022 17:35

Велика Британія скерує групу експертів із воєнних злочинів  для допомоги Україні зі збором доказів воєнних злочинів російських військ. Про це заявила міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс.

За її словами, команда спеціалістів надаватиме допомогу українській владі зі збором доказів та в судовому переслідуванні воєнних злочинців рф. До групи ввійдуть експерти із сексуального насильства, пов’язаного з конфліктами.

Вони прибудуть до Польщі на початку травня і зустрінуться з міжнародними партнерами, неурядовими організаціями, біженцями та представниками української влади, щоб визначити допомогу, яку можуть надати.

«Росія принесла до України варварство і вчинила підлі звірства, зокрема проти жінок. Британський досвід допоможе знайти правду і притягнути до відповідальності режим путіна. Справедливість настане», — заявила Ліз Трасс.

Читайте також: Офіс прокурора МКС приєднався до спільної слідчої групи України, Литви та Польщі щодо розслідування злочинів рф

 

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA