Офіс прокурора МКС приєднався до спільної слідчої групи України, Литви та Польщі щодо розслідування злочинів рф — PRAVO.UA Офіс прокурора МКС приєднався до спільної слідчої групи України, Литви та Польщі щодо розслідування злочинів рф — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Офіс прокурора МКС приєднався до спільної слідчої групи України, Литви та Польщі щодо розслідування злочинів рф

Офіс прокурора МКС приєднався до спільної слідчої групи України, Литви та Польщі щодо розслідування злочинів рф

  • 25.04.2022 17:47
Офіс прокурорра МКС

Генпрокурори України, Литви та Польщі Ірина Венедіктова, Ніда Грунскєне та Збігнєв Зьобро і прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан розширили спільну слідчу групу (ССГ) щодо основних міжнародних злочинів, скоєних в Україні. До ССГ  приєднався Офіс прокурора МКС. Також учасником групи наразі є Євроюст, де представлено 27 країн – членів ЄС та 10 інших держав.

«Уперше в історії до спільної слідчої групи долучився Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду.  Переконана, що приєднання ще одного потужного учасника зробить розслідування та судове переслідування воєнних злочинів та злочинів проти людяності більш ефективним та скоординованим», — прокоментувала Ірина Венедіктова.

У кожної з держав-сторін триває власне національне розслідування агресії рф в Україні. Також повноцінне незалежне розслідування розпочав Офіс прокурора МКС.

Сторони та учасники ССГ координуватимуть свої дії, разом плануватимуть слідчі стратегії, а також оперативно та безпечно обмінюватимуться інформацією та доказами.

 

Читайте також: Експертна група Ради Європи допомагатиме ОГП у розслідуванні воєнних злочинів

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA