ВАКС розпочав прийом клопотань через систему іКейс — PRAVO.UA ВАКС розпочав прийом клопотань через систему іКейс — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВАКС розпочав прийом клопотань через систему іКейс

ВАКС розпочав прийом клопотань через систему іКейс

  • 01.12.2023 11:40
столичні суди

1 грудня Вищий антикорупційний суд розпочав експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи досудового розслідування (іКейс). Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Відтепер суд прийматиме клопотання про дозвіл на проведення обшуку житла чи іншого володіння особи від детективів НАБУ та прокурорів САП в електронному форматі.

«Після закінчення тестування системи, налагодження процесів інтеграції та обміну даними, побудови захищених каналів звʼязку та розбудови технічних спроможностей, між НАБУ, САП та ВАКС матеріалами кримінальних проваджень у зазначеній категорії клопотань можна буде обмінюватися за декілька секунд. Це значно зекономить ресурси, зокрема час, матеріально-технічні потреби для обробки та зберігання документів», – йдеться в повідомленні.

У ВАКС також зазначили, що розвиток та вдосконалення системи іКейс триватиме і надалі, аби в найближчій перспективі сторона захисту змогла долучитися до технічної спроможності роботи з електронними матеріалами кримінального провадження на всіх етапах його здійснення.

Впровадження іКейс стало можливим завдяки технічній та фінансовій підтримці Антикорупційній ініціативі ЄС (EUACI).

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA