ДСА України підключилася до системи Єдиного порталу повідомлень викривачів — PRAVO.UA ДСА України підключилася до системи Єдиного порталу повідомлень викривачів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ДСА України підключилася до системи Єдиного порталу повідомлень викривачів

ДСА України підключилася до системи Єдиного порталу повідомлень викривачів

  • 17.05.2024 16:53

Державна судова адміністрація України разом із її територіальними управліннями та підприємствами сфери управління ДСА України доєдналися до системи Єдиного порталу повідомлень викривачів. Про це повідомляє пресслужба ДСА України.

У ДСА України нагадали, що портал створено Національним агентством з питань запобігання корупції. Він надає можливість інформувати про факти корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».


АП ВАКС підтвердила вирок
ексголові Козівського райсуду
та адвокатці


Це перший етап підключення органів судової гілки влади з урахуванням змін до Порядку ведення порталу, внесених наказом Національного агентства з питань запобігання корупції  (НАЗК) від 11.04.2024 № 93/24.

Наразі змінено черговість підключення організацій до порталу, яка визначена наказом Національного агентства з питань запобігання корупції  (НАЗК) від 03.05.24 № 110/24. Другий етап передбачає підключення до порталу апеляційних та місцевих судів протягом 90 днів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA