ВАКС продовжив строк тримання під вартою ексголови Верховного Суду Всеволода Князєва — PRAVO.UA ВАКС продовжив строк тримання під вартою ексголови Верховного Суду Всеволода Князєва — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ВАКС продовжив строк тримання під вартою ексголови Верховного Суду Всеволода Князєва

ВАКС продовжив строк тримання під вартою ексголови Верховного Суду Всеволода Князєва

  • 07.09.2023 12:41
столичні суди

6 вересня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання детектива НАБУ та продовжив колишньому Голові Верховного Суду строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою в межах строку досудового розслідування, тобто до 16 жовтня 2023 року. Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Як альтернатива цьому запобіжному заходу для підозрюваного залишається можливість внесення грошової застави у розмірі 55 000 000 грн.

У разі внесення застави підозрюваний звільняється з-під варти. З моменту звільнення з-під варти у зв’язку із внесенням коштів на відповідний рахунок вважатиметься, що до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді застави.
На нього також покладатимуться обов’язки:

  • прибувати за кожною вимогою до слідчого (детектива), прокурора або суду;
  • не залишати населений пункт, в якому проживає, без дозволу слідчого (детектива), прокурора або суду;
  • повідомляти слідчого (детектива), прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та роботи;
  • утримуватися від спілкування з особами, указаними в ухвалі суду;
  • здати на зберігання до ГУ ДМС у м. Києві свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України;
  • носити електронний засіб контролю (браслет).

Нагадаємо, 31 серпня 2023 року ВАКС вдруге зменшив розмір застави колишньому Голові Верховного Суду Всеволоду Князєву до 55 млн грн.

18 травня 2023 року слідчий суддя ВАКС частково задовільнив клопотання прокурора САП та обрав колишньому Голові Верховного Суду Всеволоду Князєву запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у Київському слідчому ізоляторі.

Також у цей день Вища рада правосуддя розглянула подання заступника Генерального прокурора – керівника САП Олександра Клименка та надала згоду на тримання під вартою судді Верховного Суду Всеволода Князєва.

11 липня 2023 року ВАКС продовжив строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та зменшив розмір застави до 75 млн грн Всеволоду Князєву.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA