600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Всеволоду Князєву обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Всеволоду Князєву обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

  • 18.05.2023 23:39

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду Олег Федоров частково задовільнив клопотання прокурора САП та обрав колишньому Голові Верховного Суду Всеволоду Князєву запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у Київському слідчому ізоляторі строком 60 днів, до 14 липня включно.

Суд постановив взяти Всеволода Князєва під варту в залі суду.

Одночасно визначено альтернативний запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 107 млн 360 тис грн.

У разі внесення застави на суддю ВС Князєва покладено обов’язки, зокрема, утриматися від спілкування з підозрюваним Олегом Горецьким та свідками — суддями Великої Палати ВС, Жеваго і Горбуновим.

Нагадаємо, що 18 травня 2023 року Вища рада правосуддя розглянула подання заступника Генерального прокурора – керівника САП Олександра Клименка та надала згоду на тримання під вартою судді Верховного Суду Всеволода Князєва.

Сторона обвинувачення просила суд застосувати саме такий запобіжний захід з альтернативою — внесенням застави в розмірі 150 млн грн.

Серед ризиків прокурори вказували на те, що Всеволод Князєв може вчинити спробу ухилитися від правосуддя та втекти до іншої країни, а також у підозрюваного є можливість впливати на інших фігурантів справи та суддів Верховного Суду, знищити можливі докази у справі, зокрема грошову суму, яку ще не відшукало слідство.

Захисники пана Князєва просили застосувати більш м’який запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Слід зазначити, що відносно адвоката Олега Горецького, який фігурує у справі про отримання неправомірної вигоди судді Верховного Суду, ВАКС застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 днів із дня його фактичного затримання з альтернативою – внесенням застави в розмірі 80 млн грн.

Також читайте: САП зареєструвала кримінальне провадження щодо розголошення даних досудового розслідування у справі ексголови ВС Всеволода Князєва

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA