У Черкаській обласній прокуратурі призначено нового керівника — PRAVO.UA У Черкаській обласній прокуратурі призначено нового керівника — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » У Черкаській обласній прокуратурі призначено нового керівника

У Черкаській обласній прокуратурі призначено нового керівника

  • 01.11.2023 15:39

Заступниця Генерального прокурора Вікторія Літвінова представила колективу Черкаської обласної прокуратури нового керівника – Катерину Шевцову. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

«Прокурори у раїні, що воює, мають діяти принципово, своєчасно та злагоджено. Це про абсолютну справедливість, яку має відчувати кожна людина та держава в цілому», – зазначила заступниця Генпрокурора.

Вона сфокусувала увагу на ефективному забезпеченні реалізації конституційних функцій прокуратури під час протистояння агресору.

«Маємо пліч-о-пліч з органами правопорядку давати відсіч усім злочинним посяганням. Першочергове завдання – збір та фіксація доказів воєнних злочинів держави-агресора, викриття зрадників і колаборантів. Також необхідно зосередити зусилля на боротьбі з організованою злочинністю, запобіганні злочинам в бюджетній сфері та пов’язаним із розкраданням гуманітарної допомоги», – додала Вікторія Літвінова.

Катерина Шевцова подякувала за довіру та запевнила, що забезпечить злагоджену роботу всіх правоохоронних органів для виконання поставлених перед Черкащиною завдань і досягнення результатів.

Як зазначили в Офісі Генпрокурора, нова керівниця майже 20 років працює в органах прокуратури.

Катерина Шевцова 1982 року народження. Випускниця Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2004 року, понад 8 років – на керівних посадах. До призначення була заступником керівника Вінницької обласної прокуратури.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA