Світлану Волкову звільнено з посади судді Печерського районного суду м. Києва — PRAVO.UA Світлану Волкову звільнено з посади судді Печерського районного суду м. Києва — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Світлану Волкову звільнено з посади судді Печерського районного суду м. Києва

Світлану Волкову звільнено з посади судді Печерського районного суду м. Києва

  • 22.06.2023 16:01

Сьогодні, 22 червня 2023 року, Вища рада правосуддя звільнила з посади судді Печерського районного суду м. Києва Світлану Волкову.

Підстава звільнення – пункт 3 частини 6 статті 126 Конституції України.

Тобто її звільнено за вчинення істотного дисциплінарного проступку, грубе чи систематичне нехтування обов’язками, що є несумісним зі статусом судді або виявило його невідповідність займаній посаді.

Нагадаємо, що це не перше звільнення пані Волкової з посади судді.

Раніше, у вересні 2016 року, Верховна Рада України (відповідне подання внесла Вища рада юстиції) звільнила Світлану Волкову з посади судді Печерського районного суду м. Києва. Але постанову про звільнення визнав незаконною Верховний Суд. Тож пані Волкова була поновлена на суддівській посаді.

Також сьогодні ВРП відсторонила від здійснення правосуддя суддю Ленінського районного суду міста Полтави Юрія Новака у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження.

Суддя обвинувачується у шахрайстві, підбурюванні до надання неправомірної вигоди службовій особі та внесенні недостовірних відомостей до декларації.

Також читайте: ВРП звільнила у відставку трьох суддів

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA