Суд визнав законним звільнення топпосадовиці Мін’юсту з громадянством рф — PRAVO.UA Суд визнав законним звільнення топпосадовиці Мін’юсту з громадянством рф — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суд визнав законним звільнення топпосадовиці Мін’юсту з громадянством рф

Суд визнав законним звільнення топпосадовиці Мін’юсту з громадянством рф

  • 24.04.2024 12:37

Шостий апеляційний адміністративний суд визнав законним звільнення з Міністерства юстиції колишньої заступниці начальника Центрального міжрегіонального управління Мін’юсту, яка має громадянство рф. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Факт отримання російського громадянства задокументували співробітники СБУ та поінформували керівництво профільного міністерства для прийняття відповідного рішення.

На підставі отриманих від СБУ матеріалів чиновницю було звільнено із займаної посади у 2021 році.

Згодом вона вирішила оскаржити це рішення, посилаючись на довідку «головного управління мвс рф по місту москва». У цьому документі було зазначено, що у неї нібито немає російського паспорта.

Однак після ознайомлення з доказовою базою СБУ суд залишив скаргу ексчиновниці без задоволення. Рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 20 травня 2022 року також залишено без змін.

Представники СБУ довели нікчемність документів, виданих державою-агресором, про нібито відсутність у неї громадянства рф. Крім того, СБУ довела, що позивачка не виїжджала в Болгарію, де, з її слів, нібито було отримано відповідні російські документи.

Наразі експосадовиця може оскаржити це рішення у Верховному Суді.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA