Суд відновив право столичної громади на землі біля Музею в Пирогові — PRAVO.UA Суд відновив право столичної громади на землі біля Музею в Пирогові — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суд відновив право столичної громади на землі біля Музею в Пирогові

Суд відновив право столичної громади на землі біля Музею в Пирогові

  • 27.06.2023 12:32

Київська міська прокуратура забезпечила реальне виконання рішення суду щодо відновлення права столичної громади на земельну ділянку поблизу Національного музею народної архітектури та побуту України. Площа земельної ділянки становить 19 га, вартість – понад 442 млн грн. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Встановлено, що на підставі договору, укладеного у 2004 році, агропромислове товариство орендувало земельну ділянку по вул. Академіка Заболотного у місті Києві. Рішенням Київради у 2015 році договір оренди був розірваний та повторно не укладався.

Водночас товариство без відповідних правових підстав за відсутності волевиявлення Київради та без укладення нового договору оренди у 2017 році зареєструвало в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно право оренди цієї ділянки.

Таким чином товариство порушило право територіальної громади міста Києва на користування та розпоряджання комунальною землею.

Суди першої та апеляційної інстанцій погодилися з правовою позицією прокуратури та задовольнили позов у повному обсязі.

Наразі рішення суду реально виконано, державну реєстрацію права оренди спірної земельної ділянки за товариством скасовано.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA