Суд повернув місту Києву земельні ділянки на лівому березі Дніпра — PRAVO.UA Суд повернув місту Києву земельні ділянки на лівому березі Дніпра — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Суд повернув місту Києву земельні ділянки на лівому березі Дніпра

Суд повернув місту Києву земельні ділянки на лівому березі Дніпра

  • 21.04.2023 17:39

Дві земельні ділянки на Микільській Слобідці, що належить до 100-метрової прибережної захисної смуги лівого берегу річки Дніпро, повернуто місту Києву. Таке рішення прийняв Північний апеляційний господарський суд.

Судом, зокрема, встановлено, що в 2007 році товариству з обмеженою відповідальністю Київська міська рада передала в оренду дві сусідні земельні ділянки площею 0,3924 га та 0,8688 га на вул. Микільсько-Слобідській у Дніпровському районі для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального комплексу у складі об’єктів житлового, громадського, торговельно-розважального призначення і готельного комплексу з паркінгами та спортивно-оздоровчої бази.

Зазначеним рішенням Київради були передбачені обмеження у використанні частини земельної ділянки, а саме встановлена заборона будівництва на прибережно-захисних смугах вздовж річок, навколо водойм та на островах. Проте ТОВ не дотрималося умов договорів оренди ділянок, і у 2019 року Київрада відмовила фірмі у поновленні договорів оренди.

Товариство намагалось поновити договори оренди земельних ділянок на тих самих умовах та звернулось до суду із позовом про скасування рішення Київради про відмову у поновленні договорів та визнання поновленими спірних договорів. Господарський суд першої інстанції задовольнив вказаний позов.

Дослідивши надані докази у справі, колегія суддів апеляційного господарського суду дійшла висновку про відсутність підстав для задоволення вимог товариства-позивача.

За результатами розгляду апеляційних скарг Північний апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції та відмовив у позові товариства про поновлення оренди земельних ділянок на лівому березі Дніпра.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA