Справа «Укрбуду»: Господарський суд м. Києва визнав кредитором ФК «Житло-Капітал», що захищає права 3321 інвестора — PRAVO.UA Справа «Укрбуду»: Господарський суд м. Києва визнав кредитором ФК «Житло-Капітал», що захищає права 3321 інвестора — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Справа «Укрбуду»: Господарський суд м. Києва визнав кредитором ФК «Житло-Капітал», що захищає права 3321 інвестора

Справа «Укрбуду»: Господарський суд м. Києва визнав кредитором ФК «Житло-Капітал», що захищає права 3321 інвестора

  • 01.09.2023 14:30

Фінансова компанія «Житло-Капітал» визнана одним із кредиторів ТОВ «Укрбуд Девелопмент». Відповідну ухвалу прийняв Господарський суд м. Києва в межах справи № 910/14968/22 про банкрутство ТОВ «Укрбуд Девелопмент», що дало змогу захистити права 3321 інвестора.

Про це повідомляє портал «Судова влада України» з посиланням на Інтерфакс.

Як зазначає керівник ФК «Житло-Капітал» Дмитро Гонтар, кредиторські вимоги пред’явлено у зв’язку з невиконанням ТОВ «Укрбуд Девелопмент» зобов’язань із добудови семи житлових комплексів.

Зокрема, це:

  • ЖК «Академ-парк»
  • «Кирилівський гай»
  • Lake House
  • «Подол-Градъ»
  • Solar City
  • Twin House, Freedom.

«Загальна кількість інвесторів, які здійснили фінансування в зазначені житлові комплекси через «Житло-Капітал», становить 3321 особу», — уточнив Дмитро Гонтар.

Також, за його словами, житлові комплекси добудовує ПрАТ «ХК «Київміськбуд» на підставі договорів з ТОВ «Укрбуд Девелопмент», але юридично об’єкти будівництва перебувають на балансі останього і не були прийняті «Київміськбудом».

«Наша мета — перехід у санацію в процедурі банкрутства, відновлення будівництва цих комплексів і його завершення ХК «Київміськбуд», здача їх в експлуатацію та передання житла інвесторам (довірителям), що було зазначено в наших пропозиціях до плану санації, які ми подали до Господарського суду м. Києва в межах справи про банкрутство «Укрбуд Девелопмент», — наголосив пан Гонтар.

Інші кредитори

Відповідно до ухвали Господарського суду м. Києва кредиторами «Укрбуд Девелопмент» також визнані: ПрАТ «ХК «Київміськбуд», ДП «Державне науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки», ПАТ «АБ «Укргазбанк», департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), державне АТ «Будівельна компанія «Укрбуд», Головне управління Державної податкової служби у м. Києві, ТОВ «Вальтурн», ТОВ «Регіональні ресурси», ТОВ «К’Ю.С.М. Груп», ЗАТ «Молодіжний житловий фонд «Академмістечко», ПрАТ «АК «Київводоканал», ПАТ «АТП 13058», КП «Київтеплоенерго» та фізичні особи.

Слід зазначити, що вказана ухвала суду оскаржена в апеляційному порядку.

Читайте також: Будинок-садибу Терещенків
на Житомирщині повернуто в державну власність

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA