РПЦ створює «православні ПВК» – СБУ — PRAVO.UA РПЦ створює «православні ПВК» – СБУ — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » РПЦ створює «православні ПВК» – СБУ

РПЦ створює «православні ПВК» – СБУ

  • 19.10.2023 17:42

Служба безпеки викрила керівництво РПЦ на створенні власних приватних військових компаній на території рф. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За даними слідства, їхні ПВК за вказівками московського патріархату займаються вербуванням та бойовою підготовкою найманців для війни проти України.

Слідчі СБУ задокументували, що одна з таких приватних військових компаній під назвою «Андріївський хрест» діє на базі Кронштадтського морського собору в Санкт-Петербурзі. У цій релігійній установі її представники вербують парафіян для подальшого включення до складу залучних на передовій окупаційних угруповань рф.

Під час відбору потенційних «кандидатів» перевагу надають чоловікам, які вже проходили службу в лавах військових підрозділів країни-агресора і мають бойовий «досвід». Після зарахування до лав ПВК московської церкви найманці проходять курс військово-тактичної та вогневої підготовки під керівництвом інструкторів з російських спецслужб.

Для маскування бойових тренувань їхні організатори проводять підготовку «рекрутів» виключно у стінах собору, а також на спеціальних полігонах рф.

Слідством встановлено, що фінансування таких ПВК здійснюють представники фінансово-промислових груп країни-агресорки, наближених до очільника кремля. Гроші надходять на рахунки РПЦ у вигляді благодійних внесків та пожертв на «будівництво» храмів.

Наразі СБУ проводить комплексні заходи для встановлення всіх обставин викритих злочинів та притягнення винних до відповідальності.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA