Розпочато службове розслідування щодо керівництва Академії ДПтС — PRAVO.UA Розпочато службове розслідування щодо керівництва Академії ДПтС — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Розпочато службове розслідування щодо керівництва Академії ДПтС

Розпочато службове розслідування щодо керівництва Академії ДПтС

  • 01.06.2022 17:07

Міністерством юстиції України розпочато службове розслідування стосовно ректора Академії Державної пенітенціарної служби, а також осіб рядового і начальницького складу Академії ДПтС.

«Зважаючи на численні звернення працівників та курсантів Академії ДПтС щодо дій керівництва та посадових осіб цього навчального закладу, Міністерством юстиції України було прийнято рішення про необхідність проведення службового розслідування в Академії. Під час службового розслідування ми перевіримо обґрунтованість фактів, викладених у зверненнях. У разі їх підтвердження прийматимемо рішення, необхідні для усунення ймовірних правопорушень та відновлення порушених прав працівників і курсантів Академії ДПтС», — прокоментував Віталій Василик, заступник міністра юстиції України, голова комісії з проведення службового розслідування.

Мін’юст повідомляє, що службове розслідування стосовно дій керівництва та посадових осіб Академії ДПтС буде проведено протягом місяця. Після цього буде надано висновок із письмовими поясненнями осіб, щодо яких призначено відповідне розслідування.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA