Протоієрею Сімферопольської та Кримської єпархії УПЦ (МП) повідомлено про підозру — PRAVO.UA Протоієрею Сімферопольської та Кримської єпархії УПЦ (МП) повідомлено про підозру — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Протоієрею Сімферопольської та Кримської єпархії УПЦ (МП) повідомлено про підозру

Протоієрею Сімферопольської та Кримської єпархії УПЦ (МП) повідомлено про підозру

  • 21.12.2023 15:56

Протоієрею Сімферопольської та Кримської єпархії УПЦ (МП) заочно повідомлено про підозру в пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України). Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, з моменту окупації півострова у 2014 році протоієрей активно підтримує владу рф на окупованих територіях України.

У 2022 році підозрюваний очолив «Спеціальний гуманітарний центр Кримської митрополії», спрямований на підтримку російських військовослужбовців та «спеціальної військової операції».

«Підтримуючи ворога та проповідуючи ідею «русского мира», протоієрей систематично організовує збори для російської армії, яка воює на території України. Підозрюваний розміщував інформацію про збори та заклики про допомогу державі-окупанту. Зокрема, «волонтер» збирав кошти на засоби захисту, маскувальні сітки, військову форму, медикаменти, опалювальні прилади, продукти харчування, предмети гігієни», – йдеться в повідомленні.

Підозрюваний особисто брав участь у переданні зазначених речей армії рф, неодноразово їздив на окуповані території Донецької, Херсонської та Запорізької областей.

Протоієрей активно висвітлює свою пропагандистську діяльність у соціальних мережах. У листопаді 2023 року отримав медаль міноборони рф «За віру та служіння Батьківщині».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA