Представники ІР-офісу ввійшли до оновленого складу Ради з питань інтелектуальної власності — PRAVO.UA Представники ІР-офісу ввійшли до оновленого складу Ради з питань інтелектуальної власності — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Представники ІР-офісу ввійшли до оновленого складу Ради з питань інтелектуальної власності

Представники ІР-офісу ввійшли до оновленого складу Ради з питань інтелектуальної власності

  • 11.10.2023 15:09

Кабінет Міністрів України на засіданні 6 жовтня 2023 року оновив склад Ради з питань інтелектуальної власності.

Про це повідомляють Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій та КМУ.

Рада з питань інтелектуальної власності — це тимчасовий консультативно-дорадчий орган, який має сприяти координації дій органів виконавчої влади в ІР-сфері та розв’язанню проблемних питань, що виникають під час формування та реалізації державної політики в цій галузі.

Окрім представників ІР-офісу, до розширеного складу Ради з питань інтелектуальної власності ввійшли представники Мінстратегпрому, Мінцифри, БЕБ, Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, АТ «Укроборонпром», корпорації «Укрвинпром».

Також внесено зміни до Положення про Раду з питань інтелектуальної власності, зокрема, додано можливість участі в засіданні в онлайн-форматі, а також змінено форму рішення за результатами засідання.

Заступник міністра економіки України Віталій Кіндратів наголосив, що Рада з питань інтелектуальної власності буде працювати як платформа, яка без зайвої бюрократичної тяганини дасть змогу приймати ефективні рішення стосовно формування та реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності.

Зі свого боку, очільниця ІР-офісу Олена Орлюк назвала важливим тактичним кроком оновлення складу Ради з питань інтелектуальної власності та оптимізації її роботи на шляху реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності.

«Першочерговими завданнями Ради, утвореної 2018 року, були координація взаємодії органів влади, бізнесу та громадськості задля посилення захисту ІР-прав, протидії так званому патентному тролінгу, боротьби з інтернет-піратством… Широкомасштабна війна додала ІР-сфері величезну кількість нових викликів, але не скасувала тих проблем, над вирішенням яких ми працювали до того. Пошук шляхів та механізмів для розв’язання всіх цих викликів потребує спільної роботи основних стейкхолдерів ІР-сфери. Це важливо не лише в контексті посилення ролі України на міжнародній арені, а й з огляду на необхідність повоєнної відбудови нашої країни», — зауважила Олена Орлюк.

Читайте також: Визнання та надання дозволу
на виконання рішень МКАС —
ВС опублікував дайджест правових позицій

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA