Ольга Стефанишина: "Переговори про членство в ЄС – у 2023 році" — PRAVO.UA Ольга Стефанишина: "Переговори про членство в ЄС – у 2023 році" — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Ольга Стефанишина: "Переговори про членство в ЄС – у 2023 році"

Ольга Стефанишина: “Переговори про членство в ЄС – у 2023 році”

  • 29.08.2022 17:10

Реалістичний час відкриття переговорів про членство України в Європейському Союзі – це 2023 рік.

Про це заявила віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина в інтерв’ю виданню «Європейська правда».

«Абсолютно реалістично виглядає 2023 рік. ЄС почав із нами працювати не 23 червня. Ми підготували майже шість тисяч відповідей на запитальник, і ми це робили разом із ЄС. Тому що всі реформи, які ми робили, ми робили спільно на виконання Угоди про асоціацію», – зазначила Ольга Стефанішина.

Вона також зауважила, що Україна не хоче бути частиною «балканського формату», розширення ЄС, бо кожна хвиля розширення має свої певні історичні аспекти. І попри те що Україна отримала статус кандидата у члени ЄС лише в червні, до цього було проведено багато реформ і виконано безліч зобов’язань, пов’язаних з Угодою про асоціацію.

Ольга Стефанишина підкреслила, що тепер ми беремо ініціативу в свої руки, і перший етап цього процесу – засідання Ради асоціації Україна – ЄС, яке відбудеться на початку вересня в Брюсселі.

Також читайте: Україна підписала міжнародну угоду, яка робить можливим автоматичний обмін інформацією про банківські рахунки, — коментарі Asters

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA