Ольга Костишина очолить практику міжнародного арбітражу LCF Law Group — PRAVO.UA Ольга Костишина очолить практику міжнародного арбітражу LCF Law Group — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Ольга Костишина очолить практику міжнародного арбітражу LCF Law Group

Ольга Костишина очолить практику міжнародного арбітражу LCF Law Group

  • 08.05.2024 14:18

LCF Law Group повідомила, що з травня 2024 року Ольга Костишина приєднується до компанії на посаді радниці та керівниці практики міжнародного арбітражу.

Ольга Костишина є визнаною експерткою у сфері міжнародного арбітражу, міжнародної торгівлі та міжнародного права.

Її понад 18-річний досвід охоплює представництво інтересів держави в інвестиційних  спорах, розробку концепції реформування міжнародного комерційного арбітражу в Україні, підготовку проєктів двосторонніх угод про сприяння і взаємний захист інвестицій і вільну торгівлю, а також ключових угод з іноземними інвесторами у сфері видобутку вуглеводнів.

Ольга Костишина також брала участь у розробці порядку захисту України в торговельно-економічній сфері із використанням механізмів Світової організації торгівлі та представляла інтереси України в ООН у рамках роботи Комісії з права міжнародної торгівлі (UNCITRAL), була експерткою Проєкту торгової політики USAID.

З 2016 року обіймала посаду радниці голови Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України (ICAC) та брала участь у понад 230 арбітражних провадженнях.

Перед цим очолювала департамент представництва інтересів держави в міжнародних та іноземних судах Міністерства юстиції України та представляла інтереси держави у понад 50 спорах.

Здобула правову освіту в Національній юридичній академії ім. Я. Мудрого. Є сертифікованим медіатором. Має численні відзнаки Мін’юсту.

Приєднавшись до LCF Law Group, Ольга Костишина зосередиться на зміцненні практики міжнародного арбітражу та наданні клієнтам високоякісних послуг у вирішенні міжнародних комерційних та інвестиційних спорів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA