Одеську обласну прокуратуру очолив новий керівник — PRAVO.UA Одеську обласну прокуратуру очолив новий керівник — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Одеську обласну прокуратуру очолив новий керівник

Одеську обласну прокуратуру очолив новий керівник

  • 27.10.2023 16:21

Перший заступник Генерального прокурора Олексій Хоменко представив колективу Одеської обласної прокуратури нового керівника – Ігоря Домущея. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Олексій Хоменко зазначив, що Ігор Домущей зарекомендував себе як високопрофесійний, вмотивований, кваліфікований керівник, здатний забезпечити належну реалізацію функцій прокуратури і виконання поставлених завдань в умовах боротьби з російським агресором.

«Сьогодні цивільна та портова інфраструктура Одещини перебуває під постійним обстрілом ворога, тому першочерговим завданням є документування та розслідування воєнних злочинів держави-агресора. Також зусилля прокуратури мають бути спрямовані на протидію злочинам проти основ національної безпеки та економічної стабільності. Задля цього маємо злагоджено та ефективно працювати з усіма правоохоронними органами», – наголосив перший заступник Генпрокурора.

Новопризначений керівник Одеської обласної прокуратури подякував за довіру та запевнив, що спільно з колективом докладе максимум зусиль для реалізації доручень і результативної роботи відомства.

В Офісі Генпрокурора додатково повідомили, що Ігор Домущей 1976 року народження. Освіту здобув в Одеській державній юридичній академії. В органах прокуратури – з 1998 року. Трудову діяльність розпочав на Миколаївщині, де пропрацював 19 років. У 2017-2018 роках працював в органах прокуратури Запорізької області. З 2018 до 2020 року обіймав різні посади в прокуратурі Одеської області. З березня 2021 року до червня 2023 року керував Болградською окружною прокуратурою на Одещині. До призначення очолював Черкаську обласну прокуратуру.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA