НАЗК нагадало, хто має повідомляти про суттєві зміни в майновому стані — PRAVO.UA НАЗК нагадало, хто має повідомляти про суттєві зміни в майновому стані — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » НАЗК нагадало, хто має повідомляти про суттєві зміни в майновому стані

НАЗК нагадало, хто має повідомляти про суттєві зміни в майновому стані

  • 01.06.2021 09:03

Національне агентство з питань запобігання корупції пояснило, кому та коли треба повідомляти про суттєві зміни в майновому стані.

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані подається протягом 10 днів з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на понад 50 прожиткових мінімумів (113,5 тис. грн у 2021 році) мають подавати:

  • службова особа, яка займає відповідальне та особливо відповідальне становище;
  • декларант, який обіймає посаду, пов’язану з високим рівнем корупційних ризиків.

Більшість посад державної служби категорії В не входять до цих переліків. Проте за деяких умов державні службовці категорії В справді мають обов’язок подавати такі повідомлення.

Держслужбовець категорії В повинен повідомляти НАЗК про суттєві зміни в майновому стані, якщо його посаду визначено структурою державного органу, юрисдикція якого поширюється на всю територію України, в разі недоцільності утворення структурних підрозділів. Наприклад, це може бути посада головного спеціаліста з внутрішнього аудиту одного з державних органів, яка не передбачає наявності структурного підрозділу в установі. Така посада входить до переліку посад, пов’язаних із високим рівнем корупційних ризиків.

Повідомлення треба подати в електронному вигляді до Реєстру декларацій. Увійти до Реєстру можна за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Інформацію, включену в повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, потрібно також відобразити в декларації за відповідний період.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA