Напередодні засідання Європейської Ради український парламент буде приймати відповідні законодавчі актти — PRAVO.UA Напередодні засідання Європейської Ради український парламент буде приймати відповідні законодавчі актти — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Напередодні засідання Європейської Ради український парламент буде приймати відповідні законодавчі актти

Напередодні засідання Європейської Ради український парламент буде приймати відповідні законодавчі актти

  • 05.12.2023 16:18

4 грудня у рамках робочого візиту до м. Париж, Франція, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина зустрілася з Державним секретарем у європейських справах Міністерства Європи та закордонних справ Франції Лоранс Бун, – про це повідомляє Урядовий портал.

Основною темою розмови стало засідання Європейської Ради, яке відбудеться наступного тижня 14-15 грудня. Ольга Стефанішина та Лоранс Бун узгодили наступні кроки для забезпечення підтримки серед держав-членів ЄС рішень по Україні.

«Україна вже продемонструвала ґрунтовний прогрес у проведенні необхідних трансформацій на шляху до членства в ЄС. Важливо розпочати переговори про вступ вже цьогоріч, що дасть зрозумілу чітку рамку для відновлення нашої країни та збереження високої динаміки реформ, – зазначила Віце-премʼєр-міністр. – Вдячні Франції за послідовну підтримку нашого руху до ЄС та лідерство у стратегічних для майбутнього Європи питаннях», – заявила Віце-прем‘єр-міністр.

Вона підкреслила безпрецедентність порядку денного засідання Європейської Ради, що покладає особливу відповідальність на лідерів держав-членів.

«Важко згадати інше засідання з такою кількістю стратегічних питань на порядку денному від розширення та реформи ЄС, оновлення діалогу з Туреччиною до життєво важливих для України рішень. Це і чотирирічна програма фінансової підтримки України, використання заморожених російських активів для потреб відновлення, ухвалення нового санкційного пакета, стратегічна військова підтримка», – зазначила Ольга Стефанішина.

Зі свого боку Державний секретар у європейських справах Міністерства Європи та закордонних справ Франції Лоранс Бун запевнила у непохитній підтримці України, зокрема рішень важливих для зміцнення стійкості та обороноздатності України.

Французька сторона високо оцінила прогрес України на шляху реформ. У свою чергу Ольга Стефанішина поінформувала про реалізацію чотирьох додаткових кроків, визначених Європейською Комісією у Звіті по Україні.

«Необхідні законодавчі акти вже підготовлені і будуть розглянуті парламентом цього тижня. Таким чином ми унеможливлюємо будь-які маніпуляції під час обговорення питання про відкриття переговорів з Україною. Як країна-кандидата Україна показала «золотий стандарт» для реалізації ключового принципу ЄС «ухвалення рішень, базуючись на заслугах», – підкреслила Віце-прем‘єр-міністр.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA