МОЗ змінив протокол лікування COVID-19 і нагадав про заборону призначати антибіотики з профілактичною метою — PRAVO.UA МОЗ змінив протокол лікування COVID-19 і нагадав про заборону призначати антибіотики з профілактичною метою — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » МОЗ змінив протокол лікування COVID-19 і нагадав про заборону призначати антибіотики з профілактичною метою

МОЗ змінив протокол лікування COVID-19 і нагадав про заборону призначати антибіотики з профілактичною метою

  • 12.04.2021 12:42

Міністерство охорони здоров’я затвердило оновлений протокол “Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)“.

Це вже сьоме оновлення протоколу лікування COVID-19.

Для лікування пацієнтів із критичним перебігом коронавірусної хвороби додали «Тоцилізумаб». Також змінили режим дозування «Тоцилізумабу» для пацієнтів із тяжким та критичним перебігом COVID-19.

Протоколом передбачено, що в разі прогресування дихальної недостатності та лабораторних ознак запалення можуть бути розглянуті вищі дози системних кортикостероїдів відповідно до інструкції для медичного застосування.

Також оновлено загальні рекомендації щодо антибактеріальної терапії ко-інфекції та суперінфекції в пацієнтів із COVID-19.

МОЗ нагадує, що особам із підозрою на коронавірус чи підтвердженим недугом із легким перебігом заборонено призначати антибактеріальні препарати з профілактичною метою. Крім того, пацієнтам із COVID-19 з середньо тяжким перебігом також заборонено призначати антибактеріальні препарати без обґрунтованої клінічної підозри або підтвердження наявності бактеріальної інфекції.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA