Кримська прокуратура підозрює 96 осіб із півострова, які співпрацюють з окупантами — PRAVO.UA Кримська прокуратура підозрює 96 осіб із півострова, які співпрацюють з окупантами — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українські » Кримська прокуратура підозрює 96 осіб із півострова, які співпрацюють з окупантами

Кримська прокуратура підозрює 96 осіб із півострова, які співпрацюють з окупантами

  • 10.08.2023 15:36

За фактом вчинення колабораційної діяльності повідомлено про підозри 96 особам із Криму, які у тій чи іншій формі співпрацюють з державою-окупантом. Про це повідомляє прокуратура АР Крим та м. Севастополя.

На розгляд суду скеровано 48 обвинувальних актів. З березня 2022 року, коли стаття 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність) набрала чинності, органи правопорядку АР Крим відкрили 184 кримінальних провадження за вказаною статтею.

Серед підозрюваних та обвинувачених – окупаційні кримські топпосадовці та чиновники різного рівня, правоохоронці, судді, а також підприємці, які пішли на співпрацю з ворогом і надають свої послуги в рамках оборонного замовлення рф.

Під час розслідування таких кримінальних проваджень прокуратура автономії зважає на обставини вчинення злочину, наявність умислу, суспільну небезпеку і масштаби заподіяної шкоди. До кожного факту прокурори підходять індивідуально. В пріоритеті ті, хто добровільно співпрацює з державою-агресором, її окупаційною адміністрацією, силовими структурами тощо.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA