Конфісковану в США стрілецьку зброю вперше в історії передано в іншу країну - в Україну — PRAVO.UA Конфісковану в США стрілецьку зброю вперше в історії передано в іншу країну - в Україну — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Конфісковану в США стрілецьку зброю вперше в історії передано в іншу країну - в Україну

Конфісковану в США стрілецьку зброю вперше в історії передано в іншу країну – в Україну

  • 16.08.2023 17:40

До Києва прибула перша партія зброї за програмою Guns 4 Ukraine. 101 одиницю зброї отримано від поліції Маямі, а до неї – 148 000 набоїв. Про це повідомляє Комітет Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності.

Перша партія американської цивільної зброї залишиться в Національній поліції України, а саме – її передано поліції Ірпеня, яка є її прямим отримувачем, проте очікується ще щонайменше дві партії.

«Напевно, з усіх моїх проєктів цей – найскладніший, для розуміння: візит до США відбувся на початку листопада 2022 року, зараз – середина серпня 2023 і доставка не відбувалася б взагалі, якби з української та американської сторони нас не об’єднувала єдина потужна мета», – наголосив член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Мар’ян Заблоцький.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас зазначив, що цей прецедент є позитивним результатом співпраці поліції України та США. «Варто відзначити наполегливу роботу колег – народних депутатів України, зокрема Мар’яна Заблоцького, міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка та мера Ірпеня Олександра Маркушина», – зауважив нардеп і додав, що Комітет з питань правоохоронної діяльності, зі свого боку, завжди готовий втілювати законодавчі зміни, орієнтовані на безпеку громадян.

У серпні 2022 року на сайті Департаменту поліції Маямі з’явилася сторінка Guns 4 Ukraine (“Зброя для України”), на якій сказано, що місто запустило програму добровільного викупу зброї, щоб допомогти у забезпеченні безпеки та захисту України. В обмін на стару, невикористану чи знайдену зброю пропонувалися подарункові картки: на 50 доларів за короткоствол, на 100 доларів – за дробовик чи гвинтівку, на 150 доларів – за потужну штурмову гвинтівку (калібр 223, AR-15, AK-47). До викупленої у населення зброї поліція додала конфісковану за різні порушення або вилучену в бандугруповань.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA