600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Команда EQUITY захистила інтереси ексглави Нафтогазу Андрія Коболєва під час обрання запобіжного захисту у Вищому антикорупційному суді

Команда EQUITY захистила інтереси ексглави Нафтогазу Андрія Коболєва під час обрання запобіжного захисту у Вищому антикорупційному суді

  • 24.01.2023 11:22

23 січня партнери компанії Тарас Пошиванюк та Олександр Лисак взяли участь у судовому засіданні та своїми аргументами переконали суддів залишити без задоволення клопотання сторони обвинувачення про обрання запобіжного заходу відносно ексглави Нафтогазу Коболєва Андрія Володимировича у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 365 млн грн.

За версією сторони обвинувачення, Андрій Коболєв підозрюється у заволодінні понад 229 млн грн у вигляді премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі проти російського Газпрому. 19 січня детективами САП та НАБУ йому була оголошена підозра за ч. 5 ст. 191 кримінального кодексу України.

Сам ексглава Нафтогазу заявив, що, зрозумівши, що відбувається підготовка підозри, коли перебував за кордоном, відразу повернувся в Україну, щоб не давати приводу для звинувачень, розвіяти всі сумніви та доводити власну правоту.

На його захист також стали члени наглядової ради НАК «Нафтогазу України». Підписанти спростували будь-який тиск на наглядову раду в частині ухвалення рішення про преміювання.

Над справою продовжує працювати команда у складі партнерів Тараса Пошиванюка та Олександра Лисака, радника Родіона Кокоша, старших юристів Максима Салія та Валерія Кірчева, юриста Юліана Дурди та помічника юриста Сергія Козака.

Поділитися
Теги EQUITY, ВАКС

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA