Колекторським компаніям, які не зареєструються в реєстрі Нацбанку до 14 жовтня, заборонять діяльність — PRAVO.UA Колекторським компаніям, які не зареєструються в реєстрі Нацбанку до 14 жовтня, заборонять діяльність — PRAVO.UA
прапор_України
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Колекторським компаніям, які не зареєструються в реєстрі Нацбанку до 14 жовтня, заборонять діяльність

Колекторським компаніям, які не зареєструються в реєстрі Нацбанку до 14 жовтня, заборонять діяльність

  • 14.05.2021 16:29

Національний банк України запустить реєстр колекторських компаній упродовж двох місяців. На сайті НБУ уже запрацювала спеціальна вебсторінка, присвячена майбутній реєстрації.

На вебсторінці зібрано довідкову інформацію про умови допуску на ринок колекторських компаній після ухвалення нового закону, який набрав чинності 14 квітня та вступить у дію 14 липня 2021 року.

Для того щоб мати можливість надавати послуги із врегулювання боргів за споживчими кредитами, колекторські компанії повинні зареєструватись у реєстрі з 14 липня до 13 серпня 2021 року.

Компаніям, які не зареєструються у Реєстрі, після 14 жовтня 2021 року буде заборонено здійснювати врегулювання простроченої заборгованості за споживчими кредитами на користь інших осіб. Договір кредитодавця із незареєстрованим колектором буде вважатися нікчемним.

Фінансовим компаніям, які мають ліцензію на надання деяких фінансових послуг, а саме на факторинг чи кредитування, потрібно буде подати скорочений перелік документів. А юридичним особам без ліцензій – повний пакет документів.

Крім того, 14 квітня набрали чинності норми, які визначають правила взаємодії з боржником.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
155479
600х90.gif
баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA