600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Європейська рада підтримала створення міжнародного механізму реєстрації збитків України, завданих рф

Європейська рада підтримала створення міжнародного механізму реєстрації збитків України, завданих рф

  • 24.03.2023 11:24
Рубрика Новини

Європейська рада підтримала створення міжнародного механізму для реєстрації збитків, завданих росією під час військового вторгнення в Україну.

Про це йдеться у висновках саміту лідерів ЄС, який відбувся 23 березня.

«Європейський Союз продовжує підтримувати відновлення та реконструкцію України в координації з міжнародними партнерами. У цьому контексті Європейська рада знову заявляє про повну підтримку ЄС створення міжнародного механізму для реєстрації збитків, завданих росією. Разом із партнерами Європейський Союз продовжуватиме активізувати роботу щодо використання заморожених та знерухомлених активів росії для відновлення України та з метою відшкодування відповідно до законодавства ЄС та міжнародного права», — йдеться у висновках.

Лідери ЄС привітали резолюцію Генеральної асамблеї ООН «Принципи Статуту Організації Об’єднаних Націй, що лежать в основі всеосяжного, справедливого та міцного миру в Україні», яка отримала широку підтримку міжнародної спільноти, та підтвердили свою підтримку мирного плану Президента Зеленського. Вони також привітали домовленість про створення в Гаазі нового міжнародного центру з переслідування злочину агресії проти України.

«Європейський Союз твердо налаштований забезпечити повну відповідальність за воєнні злочини та інші найсерйозніші злочини, скоєні у зв’язку з агресивною війною росії проти України», — сказано у висновках.

Крім того, було наголошено на продовженні санкційного тиску на рф, можливості запровадження нових санкцій, включно з обмеженням цін на нафту, та важливості забезпечення ефективного впровадження обмежувальних заходів, запобігання та протидії їх обходу.

Поділитися
Теги ЄС

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA