Двом посадовицям Держгеокадастру, причетним до схеми заволодіння державними землями, повідомлено про підозру — PRAVO.UA Двом посадовицям Держгеокадастру, причетним до схеми заволодіння державними землями, повідомлено про підозру — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Двом посадовицям Держгеокадастру, причетним до схеми заволодіння державними землями, повідомлено про підозру

Двом посадовицям Держгеокадастру, причетним до схеми заволодіння державними землями, повідомлено про підозру

  • 08.09.2023 12:56

7 вересня 2023 року НАБУ і САП збільшили до семи осіб коло підозрюваних у схемі заволодіння земельними ділянками під Києвом площею понад 1200 га. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

Дії підозрюваних призвели до заподіяння понад 1,8 млрд грн збитків державі.

Йдеться про колишню начальницю відділу у Фастівському районі ГУ Держгеокадастру у Київській області та колишню начальницю Міськрайонного управління у Києво-Святошинському районі та м. Ірпені ГУ Держгеокадастру у Київській області.

Їхні дії кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, у 2018-2019 роках організатор злочину, маючи вплив на службових осіб Головного управління Держгеокадастру у Київській області, а також зв’язки з високопосадовцями у різних сферах, розробив схему заволодіння сільськогосподарськими землями, які перебували у постійному користуванні державних підприємств на території Київської області. Для цього він залучив інших співучасників, які підшукували учасників АТО, що мають пільгове право на безоплатне отримання земельної ділянки. Детективи і прокурори встановили два епізоди злочинної діяльності:  заволодіння майже 920 га державної землі у Фастові та близько 284 га ДП «Пуща-Водиця» поблизу міста Києва.

15 серпня 2023 року НАБУ і САП викрили п’ятьох осіб – учасників організованої групи та повідомили їм про підозру.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA