600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » БЕБ та Європейський інвестиційний банк будуть спільно розслідувати порушення у сфері держзакупівель

БЕБ та Європейський інвестиційний банк будуть спільно розслідувати порушення у сфері держзакупівель

  • 21.02.2023 10:03
Фото: https://esbu.gov.ua/

Бюро економічної безпеки України та Європейський інвестиційний банк домовилися створити групу для проведення спільних розслідувань та про підтримку інституційного розвитку БЕБ зі сторони ЄІБ.

Зокрема, обмін інформацією, досвідом та взаємодія у розслідуваннях були основними темами для обговорення під час зустрічі директора БЕБ Вадима Мельника, виконувача обов’язків генерального інспектора ЄІБ Бернарда Патріка О’Доннелла та представників департаменту розслідувань ЄІБ.

У БЕБ наголосили, що співпраця в цьому напрямі є особливо актуальною, оскільки завдяки міжнародним партнерам Україна отримує таку необхідну під час війни фінансову та технічну підтримку. Ще більша підтримка передбачається на відновлення України, і ця допомога має бути захищена.

«У роботі БЕБ та департаменту розслідувань ЄІБ є багато спільного. Моделі організації роботи базуються на ризик-орієнтованому підході та аналітиці. Але ЄІБ має більш потужні ресурси, яких наразі бракує БЕБ. Це стосується як інформації, так і програмного забезпечення та комунікації з іншими європейськими установами.

Посилення контролю за використанням коштів міжнародних партнерів дасть змогу ефективно використовувати їх для відбудови України та допоможе залучити ще більше міжнародних інвесторів на засадах довіри та прозорості», — зазначив директор БЕБ Вадим Мельник.

Нагадаємо, раніше БЕБ домовилось про співпрацю з Європейським управлінням із питань запобігання зловживанням та шахрайству (OLAF)

Поділитися
Теги БЕБ

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA