прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » БЕБ та OLAF домовилися про спільну боротьбу з шахрайством

БЕБ та OLAF домовилися про спільну боротьбу з шахрайством

  • 12.10.2022 16:25
Фото: https://esbu.gov.ua/

Взаємодію з питань боротьби з фінансовим шахрайством, у тому числі кіберзлочинністю, визначено одним із головних пріоритетів співпраці Бюро економічної безпеки України та Європейського управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству (OLAF). Про це сторони домовилися під час зустрічі керівника управління міжнародного співробітництва БЕБ Анатолія Александрова та генерального директора OLAF Вілле Італа у Брюсселі. про це інформує “Урядовий портал”.

Також на найближчий час заплановано спільне формування методології аналізу ризиків використання фінансових ресурсів ЄС для відбудови України та напрацювання практики контролю за використанням міжнародної технічної допомоги.

За результатами досягнутих домовленостей визначено, що представники БЕБ будуть долучатися до усіх тренінгових програм, які будуть проводитись OLAF. Узгоджено алгоритм обміну інформацією та методологічної підтримки експертів OLAF у спільних розслідуваннях із використанням мережі контактів Європейського управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству з компетентними органами країн – членів ЄС, що посилить міжнародну взаємодію Бюро.

Також заплановано підписання меморандуму про співпрацю.

Зустріч відбулася у рамках участі представника Бюро економічної безпеки України у конференції «2022 AFCOS Conference», яку він відвідав на запрошення OLAF.

Європейське управління з питань запобігання зловживанням та шахрайству (European Anti-fraud Office, OLAF) — орган, відповідальний за боротьбу з шахрайством та зловживаннями у використанні коштів із бюджету Європейського Союзу. OLAF має право вивчати адміністративну діяльність та фінансування будь-якої інституції чи органу ЄС.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA