прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Арештовану агротехніку та земельні ділянки компанії з рф передали в управління АРМА

Арештовану агротехніку та земельні ділянки компанії з рф передали в управління АРМА

  • 09.09.2022 13:35
Джерело: https://gp.gov.ua/

Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), передано в управління сільськогосподарську техніку  та об’єкти нерухомості російської компанії на суму понад 800 млн грн.

Відповідні клопотання внесли прокурори Обухівської окружної прокуратури.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Судом накладено арешт на:

  • 74 одиниці сільськогосподарської техніки,
  • 90 автомобілів,
  • офісне приміщення та земельні ділянки товариства,
  • об’єкти нерухомості, які належать власникам підприємства.

Слідством встановлено

  • Товариство входить до сфери приватного агропромислового комплексу України та є частиною холдингу російського підприємства.
  • Займається ввезенням в Україну та реалізацією сільськогосподарської техніки. Прибутки товариства розподіляються між громадянами рф та акумулюються на відповідних рахунках у банківських установах.

«Громадяни рф із використанням одного із підприємств розробили схему виведення активів компанії в тіньовий сектор економіки. Через російське товариство, акціонером якого є власник вищевказаного підприємства, здійснювалося виведення активів українського товариства до країни-агресора. Податки сплачувалися до федерального бюджету рф, що сприяло нарощуванню військового потенціалу рф проти України та створювало реальну загрозу національній безпеці», — зазначають в ОГП.

Правоохоронці провели низку обшуків на підприємстві, під час яких вилучили офіційні документи, видані російськими державними органами на ім’я власників компанії.

Наразі відділ поліції № 1 Обухівського районного управління поліції ГУ Нацполіції в Київській області за оперативного супроводу СБУ здійснює досудове розслідування за фактами посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та виправдування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України.

Також читайте: Верховний Суд повернув на повторний розгляд справи про зловживання монопольним становищем «Зеонбудом» та «ДТЕК Західенерго»

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA