Апеляційний суд залишив без задоволення скаргу експосадовиці Мін’юсту, звільненої через паспорт рф — PRAVO.UA Апеляційний суд залишив без задоволення скаргу експосадовиці Мін’юсту, звільненої через паспорт рф — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Апеляційний суд залишив без задоволення скаргу експосадовиці Мін’юсту, звільненої через паспорт рф

Апеляційний суд залишив без задоволення скаргу експосадовиці Мін’юсту, звільненої через паспорт рф

  • 10.04.2024 14:07

9 квітня 2014 року колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду залишила без задоволення скаргу експосадовиці Міністерства юстиції України Марини Прилуцької, яку звільнили через її російське громадянство. Про це повідомляє пресслужба Мін’юсту.

Це рішення може бути оскаржене у Верховному Суді. Він уже ухвалював рішення, яке відкривало скаржниці шлях до поновлення в Міністерстві юстиції.

9 січня колегія суддів Касаційного адміністративного суду ВС скасувала постанову Шостого апеляційного адміністративного суду про законність звільнення ексчиновниці з посади державної служби у 2021 році.

Адвокати скаржниці як докази надали суду довідку «главного управления мвд рф по городу москве» про те, що паспорту рф у експосадовиці немає.

СБУ зняла секретність та надала дозвіл на передання медіа частини документів, які свідчать про добровільне отримання громадянства рф Мариною Прилуцькою у 2014 році.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA