600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » 18 лютого - останній день сплати авансових внесків з єдиного податку ФОП І та ІІ групи

18 лютого – останній день сплати авансових внесків з єдиного податку ФОП І та ІІ групи

  • 16.02.2022 10:37

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що п’ятниця, 18 лютого 2022 року, є останнім днем сплати авансових внесків з єдиного податку фізичними особами – підприємцями, що обрали спрощену систему оподаткування І та ІІ групи, за лютий 2022 року.

Відповідно до п. 295.1 ст. 295 ПКУ платники єдиного податку І та ІІ груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше від 20 числа (включно) поточного місяця.

Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш ніж до кінця поточного звітного року.

Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку І і ІІ груп здійснюється контролювальними органами на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності.

Сплата єдиного податку платниками І і ІІ груп здійснюється за місцем податкової адреси.

Звертаємо увагу, що платники єдиного податку І і ІІ груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Читайте також: Врегульовано взаємні обов’язки держави та інвесторів у рамках державно-приватного партнерства

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA