Зроблено черговий крок для зміцнення оборони України — звернення Олексія Резнікова за підсумками «Рамштайн-4» — PRAVO.UA Зроблено черговий крок для зміцнення оборони України — звернення Олексія Резнікова за підсумками «Рамштайн-4» — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Зроблено черговий крок для зміцнення оборони України — звернення Олексія Резнікова за підсумками «Рамштайн-4»

Зроблено черговий крок для зміцнення оборони України — звернення Олексія Резнікова за підсумками «Рамштайн-4»

  • 21.07.2022 13:20
Фото: https://www.mil.gov.ua

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів про підсумки четвертої зустрічі Ukraine Defense Contact Group (майданчик на підтримку України, відомий як формат «Рамштайн»).

«Разом із заступником головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенантом Євгеном Мойсюком та заступником начальника Головного управління розвідки Міноборони генерал-майором Вадимом Скібіцьким поінформували партнерів про ситуацію на фронті та ознайомили з актуальними потребами сил оборони України. Це вже традиційний склад української команди в «Рамштайні».

Переконаний, що партнери мають бачити на практиці синергію оборонного відомства, військового командування та розвідувального співтовариства. Єдність — основа нашої сили і запорука майбутньої перемоги над російськими окупантами.

Серед іншого учасникам зустрічі було представлено огляд результатів протистояння на полі бою, насамперед — втрат російських окупантів у живій силі, техніці, спроможностях російської армії загалом. Це вражаючі цифри, які доводять, що Україна насправді є щитом Європи. Важливо, що цей огляд був підготовлений саме партнерами на основі їхніх даних та оцінок», — зазначив Олексій Резніков.

У своєму виступі міністр оборони наголосив на трьох пріоритетах України:

«По-перше, це зміцнення mission oriented approach. Ми просимо колег сконцентрувати зусилля на збільшенні спроможностей ЗСУ здійснити конкретні місії.

Одна з них — розблокування наших портів та забезпечення безпеки у західній частині Чорного моря. Перші результати у вигляді звільнення острова Зміїний усі бачили. Ця робота триває. Не виключені нові «жести доброї волі» від окупантів.

По-друге, час систематизувати роботу з обслуговування та ремонту іноземної техніки, яку ми отримуємо. Це масштабне завдання, оскільки вже йдеться про сотні одиниць. Потрібна координація багатьох країн у юридичній, фінансовій, організаційній площині та на рівні виробничих потужностей.

По-третє, ми активізуємо зусилля із забезпечення прозорості обліку та використання міжнародної військової допомоги. Зокрема, буде пришвидшено процес впровадження «натівської» програми LOGFAS».

З почутого від колег Олексій Резніков також відзначив три речі:

«Перше — низка країн прямим текстом заявила, що жодної «втоми» від війни в Україні немає і не буде. Є розуміння, що на кону не Україна, а безпека всієї Європи.

Весь світ бачить, як наші захисники і захисниці тримають лінію фронту завдовжки понад 2500 км. Це як відстань від Варшави до Барселони. Усвідомлення України як щита Європи на сході пришвидшується. Загалом спільна позиція учасників «Рамштайну» — підтримувати Україну до перемоги.

Друге — було кілька разів підкреслено, що час є дуже важливим. Я зробив акцент на це у своєму виступі, але ця теза вже існує в порядку денному тих, хто нас підтримує. Робимо все, щоб її було реалізовано на практиці.

Третє — багато партнерів готові тренувати наших воїнів. Це можливість отримати якісний резерв, який опанує західні озброєння та техніку. І створить умови для збільшення обсягу підтримки».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA