ZP Law office of Zoriana Pelekh закликає підтримати український павільйон на Венеційській бієнале у квітні 2024 року — PRAVO.UA ZP Law office of Zoriana Pelekh закликає підтримати український павільйон на Венеційській бієнале у квітні 2024 року — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ZP Law office of Zoriana Pelekh закликає підтримати український павільйон на Венеційській бієнале у квітні 2024 року

ZP Law office of Zoriana Pelekh закликає підтримати український павільйон на Венеційській бієнале у квітні 2024 року

  • 28.03.2024 12:20

Зоряна Пелех, засновниця ZP Law office of Zoriana Pelekh (Pelekh & Partners LLC), під час проведення Конференції з е-декларування закликала підтримати участь українських митців на Венеційській бієнале, адже участь національного павільйону у квітні 2024-го під загрозою.

Венеційська бієнале — один із важливих та престижних майданчиків у сфері мистецтва, що збирає довкола себе митців, колекціонерів, дипломатів раз на два роки в Італії. Загалом у виставці беруть участь близько 120 країн. Аудиторія Бієнале, що безпосередньо відвідує подію, досягає 800 000 глядачів з усього світу.

«Щоб гідно представити Україну та нагадати світові про війну, яка триває, прошу вашої підтримки в долученні до фінансової підтримки проєкту. Підтримувати культурні проєкти не менш важливо, ніж донатити на армію, адже голос України має лунати на всіх світових майданчиках задля захисту наших національних інтересів. Ми всі гордимось представленням України на міжнародному рівні, а зараз кожен має можливість до цього долучитись!» наголосила пані Пелех.

Будемо вдячні, якщо:

Про проєкт:

Команда національного павільйону України на 60-й Венеційській бієнале презентуватиме проєкт «Плетіння сіток» із 20 квітня до 24 листопада 2024 року.

«Плетіння сіток» – це групова виставка, що звертається до практики колективного плетіння маскувальної сітки як метафори спільних горизонтальних дій. Кураторами її є Вікторія Бавикіна і Максим Горбацький.

Тема цьогорічної Венеційської бієнале – «Іноземці скрізь» – про універсальні для світу питання щодо інакшості та співіснування різноманітностей.

Суголосно із загальною темою виставки проєкт українського павільйону торкнеться теми інакшості через персональні досвіди війни, еміграції й асиміляції в нових суспільствах і трансформації мови під тиском насилля.

Українські митці: Катя Бучацька, Даніїл Ревковський, Андрій Рачинський, Олександр Бурлака, Андрій і Лія Достлєви будуть представлені на Бієнале своїми роботами.

Контактні особи проєкту:

Анна Копилова: +380 95 747 07 38, [email protected]

Вікторія Бавикіна: +380 66 689 38 54, [email protected]

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA